O nas

Drogi czytelniku. Prawdopodobnie znamy się z facebooka, jakiegoś wyścigu rowerowego, biegu średniodystansowego, lub poznaliśmy się przy okazji innego wydarzenia sportowego. Istnieje również bardzo duże prawdopodobieństwo, że poznaliśmy się przy okazji zaopatrzenia Cię w jakiś produkt z naszej oferty akcesoriów sportowych, albo trafiłeś do nas przez media społecznościowe.

To wszystko zakreśla szeroki obraz naszej aktywności w sportowej pasji i potwierdza w jak dużym stopniu jesteśmy Waszymi towarzyszami w sporcie i nie tylko. Sport i aktywny tryb życia jest z nami od zawsze i na co dzień. Towarzyszymy Wam nie tylko podczas aktywności, ale również w chwilach obniżonej sprawności dostarczając rozwiązania przyśpieszające powrót do zdolności zwiększania wysiłku fizycznego. Dostarczamy Wam również filmy i zdjęcia z imprez sportowych dzięki którym łatwiej jest Wam się motywować i przywoływać przyjemne wspomnienia związane ze sportem. Przy okazji inicjujemy akcje charytatywne i konkursy. Pora aby przedstawić nasz zespół.

Janusz Berendt

Zajmuję się znajdowaniem lepszych rozwiązań dla naszych klientów, realizacją zamówień u producentów, programowaniem strony www, fakturingiem i podatkami. Po mojej stronie leży również odpowiedzialność za montaż i realizację video, blog i przyjmowanie reklamacji oraz kreowanie pomysłu i kierunku działania zespołu. W wolnej chwili dokładam sobie wysiłku na treningu rowerowym lub w bieganiu.

Kinga Jarzyńska

To ja fotografuję, nagrywam, redaguję posty w mediach, przygotowuję opisy produktów, realizuję przyjęte zamówienia, pilnuję stanu magazynowego i drukuję raport dzienny w kasie fiskalnej. Jeśli odwiedzisz nas w sklepie stacjonarnym to istnieje duża szansa, że przyjmę Cię w odwiedzinach. Poza tym niesamowitą przyjemność sprawia mi fitness w domowym zaciszu i obcowanie z przyrodą po godzinach pracy.